Наші проєкти

Війна, започаткована росією, призвела до переміщення мільйонів людей, що стало найбільшою гуманітарною кризою в Європі з часів Другої світової війни. З початку російського вторгнення в Україну Єзуїтська служба у справах біженців була на передовій гуманітарного реагування, працюючи з тими, хто був змушений покинути свої домівки. Сьогодні, після поглибленої оцінки потреб, Єзуїтська служба біженців у Європі представляє скоординовану єдину відповідь Товариства Ісуса на кризу: Єдина пропозиція. В межах Єдиної пропозиції Єзуїтська служба біженців в Україні займається наступним:

Гуманітарна допомога

Єзуїтська служба біженців централізовано надає внутрішньо переміщеним особам гуманітарну допомогу різного виду (набори базових продуктів харчування, засобів особистої гігієни, предмети повсякденного вжитку, ваучери на закупівлю товарів).

Психологічна підтримка

Єзуїтська служба біженців організовує різноманітні заходи рекреаційного характеру для внутрішньо переміщених осіб, гуртки для дітей, а також надає психологічну допомогу особам, які цього потребують.

Інтеграція

Єзуїтська служба біженців організовує заходи, спрямовані на допомогу внутрішньо переміщеним особам щодо їх інтеграції в локальному суспільстві (соціумі), пізнання місцевої історії та культури. Ми також пропонуємо організовуємо курси української мови для дорослих та дітей з числа внутрішньо переміщених осіб.

Прихисток

Єзуїтська служба біженців надає притулок (в тому числі, довготривалий) внутрішньо переміщеним особам у двох прихистках, розташованих у м. Львові та у с. Брюховичі.

Юридична та медична допомога

У Єзуїтській службі біженців внутрішньо переміщені особи можуть отримати юридичну консультацію по питаннях свого статусу, соціальних виплат тощо. Також, Єзуїтська служба біженців надає медичну допомогу дітям та потребуючим внутрішньо переміщеним особам.